Plan Marcowych pustek
Dodane przez Adrian Klawikowski dnia Marzec 09 2017 15:16:07

PLAN MARCOWYCH PUSTEK


1. 13:00 spotykamy się na północnym parkingu przy TESCO w Gdyni Dąbrowie (ul. Nowowiczlińska).

2. Zbieramy wpisowe i rozdajemy wplepy - szukać najbardziej skrzypiącej, czarnej, pordzewiałej 9-3ki i 900S Cabriacza oraz mnie w okolicy (wyglądam jak gorsza wersja Organka, lecz będę bez różańca na szyi ;) ). 100% wpisowego wspomoże Kamila i trafi do naszej skarbonki w fundacji siepomaga.pl

3. Zbieramy do puszki dobrowolne datki i rozdajemy przypinki zlotowe. UWAGA! CAŁOŚĆ DATKÓW DO PUSZKI WSPOMOŻE NIEBORAKÓW ZE SWEDE!

4. Na parkingu spotujemy godzinkę, chodzimy, gadamy, focimy, zazdrościmy innym lepszych, obśmiewamy gorszych i cudaków. Legalnie. ;)

5. Będzie gorąca kawka/herbatka oraz domowa drożdżówka - za dobrowolną wrzutkę do puchy. Datki również idą na rzecz SWEDE!

6. Pamiątkowa fota, ponoć będą latali dronami i filmowali ;). 

7. Ok. 14:00 rozdajemy mapy i wyruszamy w "rajd". Trasa liczy 42 kilometry, jakość nawierzchni średnia, ale wszędzie asfalt (albo jego resztki ;) ) Jazda w charakterze turystyczno - krajoznawczym, nie na czas. Podziwiamy okoliczności przyrody, obornik oraz kury, kaczki, drób.

8. Przy dobrych wiatrach po godzinie lądujemy w miejscu przeznaczenia - jadłodajni - póki co niespodzianka, by nie sugerować trasy (żeby "chitrzi" sie nie wycwanili i nie ogarnęli jej wccześniej).

9. Wstępnie lądowanie między 15:00 a 15:30. To ważne, bo na tę godzinę mamy rezerwacje sali. Po jedzonkum i pitkum (ci, co mogą ;) ) rozjeżdżamy się wzmocnieni atmosferą życzliwości i kąśliwych uwag, co do badziewnej organizacji spota. 

 

Widzimy się!