Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Akcja PALIWODA | 22.07.2017 r.

Jednemu z "naszych" - Piotrowi Paliwodzie spłonął dzisiejszej nocy na gdańskim Chełmie ukochany SAAB 9000.
Nie zostawmy SAABowego Przyjaciela w potrzebie - samego.

SAAB Pomorze zaprasza was na "szybką" akcję charytatywną, której celem jest zebranie środków dla Piotrka na zakup nowego SAABa.

Plan jest prosty "jak aparycja typowego Żula z Pomorza". Spotykamy się na leśnym parkingu na wylocie z Kartuz w stronę Prokowa (później będzie mapa).

Każdy uczestnik jako wpisowe wkłada do puchy 20 zł. W zamian oryginalna i niepowtarzalna wlepa zlotowa z serii SAAB Pomorze. Oczywiście do puchy można wrzucić więcej ;). Spocimy, focimy, kręcimy i ruszamy bezdrożami Szwajcarii Kaszubskiej (o trasę zadba sprawdzona ekipa) w kilkudziesięciokilometrową przejażdżkę, którą zakończymy przy naszej ulubionej knajpie, gdzie dzieje się rzecz niesamowita - dają jeść smacznie, dużo i tanio! ;) Będzie czekał na nas wspólny stół - jak zwykle.

Ci, którzy nie mogą wziąć udziału osobiście - proszę się nie martwić. Uruchomiliśmy specjalną zrzutkę online pod adresem:

https://zrzutka.pl/5wjsu4

Każdy może wpłacić dowolną sumę. Jeśli wpłacający poda w komentarzu np. swoją rejestracje i skontkatuje się z nami, po zidentyfikowaniu wpłaty wyślemy wlepę zlotową pocztą lub przekażemy komuś, kto ją odbierze.

Piotrek nigdy swojej obecności i wsparcia nie odmawiał.

Byłoby strasznie "nieSAABowo" gdybyśmy go zostawili teraz samego.

Do wspólnej pomocy w imieniu grupy SAAB POMORZE zaprasza


Adrian Klawikowski, Sierakowice.
www.saabowapomoc.pl